Posao

Duga-tehna d.o.o. je vodeći domaći proizvođač i izvoznik boja i lakova, te fasadnih žbuka. Ako ste Vi proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše kompanije, koja posluje u skladu s europskim standardima, koristeći najsuvremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnih mjesta:

Tehnički savjetnik za uređenje i dizajn (m/ž) – više izvršitelja (Mostar)

Opis posla:
– Izrada prijedloga i idejnih rješenja uređenja interijera i eksterijera
– Stručno tehničko savjetovanje prilikom odabira materijala (dekoracija, fasada i drugih)
– Izrada ponuda s tehničkim specifikacijama
– Praćenje projekata i renovacija
– Terenski rad, obilazak projektnih lokacija
– Prezentacija mogućnosti i riješenja, te dogovori s klijentima u Showroomu
– Nadzor izvođenja projektnih rješenja

Uvjeti:
– SSS/VSS arhitekture, građevinarstva ili dizajna
– Poznavanje osnovnog rada na računalu (MS Office paket, poglavito Excel, Word, Outlook)
– Prednost poznavanje engleskog i talijanskog jezika
– Poznavanje rada u programima za dizajn interijera i eksterijera
– Profesionalnost u komunikaciji i ophođenju s klijentima
– Spremnost na kontinuirano učenje i stručno usavršavanje

Nudimo Vam:
– Prijem u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog i plaćenog probnog rada
– Priliku za profesionalni i osobni razvoj
– Rad u poticajnoj sredini
– Stručno usavršavanje kroz suradnju sa inozemnim partnerima
– Mogućnost dodatnog obrazovanja
– Stimulativna i redovna primanja

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu sa detaljnim CV, možete poslati isključivo na e-mail adresu: posao@dugatehna.ba najkasnije do 12.01.2018.
Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji. Nepotpune i kasne prijave, neće se razmatrati.

Prodavač u trgovini boja i lakova (m/ž) – više izvršitelja

(Mostar, Čitluk, Međugorje)

Opis posla:
– Prodaja, zaprimanje i izlaganje roba
– Planiranje i kontrola zaliha
– Kontrola cijena i rokova, te deklariranje roba
– Konstantna briga o čistoći, urednosti i izloženosti
– Rukovođenje dokumentacijom vezanom uz prijem i otpremu roba

Uvjeti:
– Minimalno SSS
– Prednost poznavanje engleskog jezika
– Dobre organizacijske sposobnosti i profesionalnost pri obavljanju svih dužnosti
– Dobre komunikacijske vještine i načini ophođenja s kupcima
– Odgovornost i pouzdanost u poslu
– Vozačka dozovla B kategorije
– Spremnost na učenje i kontinuiranu edukaciju

Nudimo Vam:

Aplicirajte za posao

  • Dozvoljeni formati : *.pdf, *.doc , *.docx , *.xls , *.xlsx

  • captcha

Novosti

  • Svaki proizvod Duga-tehne nastao kao prepoznati zahtjev tržišta
    18.04.2018

    Direktor Duga-tehne, g. Davorin Dodig je dao intervju za portal manager.ba. Cijeli intervju možete pročitati ispod. U sklopu projekta Klub menadžera predstavljamo vodeće ljude iz svijeta poduzetništva kao i stručnjake iz raznih oblasti koji našu svakodnevicu čine boljom i zanimljivijom. U državi i regiji, koja se nalazi na dnu europskih i svjetskih ljestvica, kada su […]

  • Certifikat AAA bonitetne izvrsnosti
    31.10.2017

      Sa ponosom vas želimo obavijestiti kako je naša kompanija Duga-tehna postala nosioc certifikata bonitetne izvrsnosti  AAA. Cerifikat smo dobili od Bisnode BiH d.o.o.. Bisnode BiH d.o.o je dio međunarodne grupe Bisnode AB, vodećeg evropskog provajdera poslovnih i bonitetnih informacija sa sjedištem u Stockholmu. Certifikat bonitetne izvrsnosti je potvrda dugogodišnjeg sustavnog i kvalitetnog rada, koji […]

  • 25. rođendan maloprodaje Duga-tehna u Čapljini
    14.06.2017

    Pogledajte prilog “NAŠA TV” povodom 25. rođendana naše maloprodajne jedinice u Čapljini od 09.06.2017

Proizvodi

  • Phobos

    Silosanska vodoodbojna zaštita protiv upijanja prljavština

  • Lumina
    zaštita za kamen i metal

    Prozirna zaštita za kamen i metal – MOKRI EFEKT

  • Grimani
    grimani3_dekorativna_tehnika_interijer_sjaj_metal

    Dekorativna tehnika metalnog efekta za razne vrste površina